Počasí Dnes °C
Liberecký kraj
Úvodní stránka > Liberecký kraj > Daniel David/SLK - Prezentace Libereckého kraje a jeho turistických regionů

Daniel David/SLK - Prezentace Libereckého kraje a jeho turistických regionů

10. 3. 2017

Ve dnech 16. – 19. února proběhl na výstavišti v Holešovicích již 26. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2017. Liberecký kraj dává opakovaně možnost svým turistickým regionům, aby představily návštěvníkům nabídku volnočasových aktivit, turistiky, cykloturistiky, zimní dovolené, turistických cílů i různých kulturních, sportovních i společenských akcí.
O tom, že má smysl se prezentovat takto společně, svědčí i fakt, že návštěvníci vybrali Liberecký kraj v anketě Kraj mého srdce – kategorie zimní dovolená a adrenalin a zážitky jako nejlepší region pro trávení své dovolené. Jizerská magistrála, Singltrek pod Smrkem i spousty lyžařských areálů – nejen to jsou důvody pro toto ocenění.
Liberecký kraj a jeho turistické regiony se bude prezentovat během jarního období ještě na 12 veletrzích a akcích v Čechách, Německu, Polsku a Rakousku. Určitě si nenechte ujít veletrh Euroregiontour 2017, který se koná ve dnech 17. – 18. března v jabloneckém Eurocentru.  Liberecký kraj je jedním ze spolupořadatelů. Kompletní informace najdete na www.euroregiontour.cz

Daniel David, předseda Sdružení pro rozvoj CR v Libereckém kraji

Knopová Kateřina
knopovakaterina@gmail.com
/

rss

Zpracovávám...